BELLİS TRAVEL; gelişime açık tecrübeli kadrosu ile modern, yenilikçi ve kaliteli hizmet sunarak mutlak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefleyen sektörün öncü firmalarından biridir.

Vize başvuru işlemleri, her ülkenin Büyükelçiliği ya da Başkonsolosluğu tarafından yürütülmekte olup, kendi kanun ve yönetmeliklerinden kaynaklanan kurallar uygulanmaktadır. Bazı konsolosluklar vize başvuru dosyasını idata ve vfs global üzerinden işleme almaktadır.

BELLİS TRAVEL vize başvurularınızda gereken itinayı göstererek, sizi yoran ve zaman kaybetmenize neden olan birçok formaliteden kurtararak, işlemlerinizi en kısa sürede olumlu sonuçlandırmayı kendisine amaç edinmiştir. BELLİS TRAVEL Ticari vize, Turistik vize, Fuar vizesi ve Bileti, Aile ve arkadaş ziyareti vizesi, Aile birleşimi vizesi, Eğitim vizesi ve Transit vize işlemlerinde profesyonel olarak hizmet vermektedir.

BELLİS TRAVEL‘ın Konsolosluklarda yaptırım gücü veya edimlerini taahhüt etme durumu söz konusu değildir. Vizenin verilip verilmemesi ve vize süresinin ne kadar olacağı sadece konsolosluk yetkisindedir.