2008 yılında kurulmuş olan BELLİS TRAVEL, kurulduğu günden beri yenilikleri takip eden, hayatı kolaylaştıran, zaman kazandıran, bilgiye kolay erişim sağlayan hizmet ve ürünler sunmayı amaçlayan BELLİS TRAVEL, müşterilerinin alışkanlıklarına ve yaşam tarzlarına özel faydalar sağlayıp verimliliği arttırmayı amaçlamaktadır.

Firmamız TURSAB  A Grubu seyahat Acentası ve IATA (Uluslararası Havayolu  Taşımacılığı Birliği) üyesi olarak kurulduğu tarihten bu yana ilkemiz güvenilir, istikrarlı ve emin adımlarla ilerlemektir. Başarının detaylarda gizli olduğuna inanmıştır ve deneyimli, profesyonel müşteri ilişkileri ekibiyle siz değerli misafirlerimize hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

BELLİS TRAVEL Turizm sektöründeki  deneyimleri doğrultusunda her zaman müşteri memnuniyeti, müşterilerine  ihtiyaç duydukları her anda ve en kısa sürede  en kaliteli satış ve hizmeti sunmayı hedeflemiştir.

BELLİS TRAVEL özellikle turizm alanında faaliyet gösteren Çalışkan Kardeşler Şirketler grubunun bir iştirakidir. (www.caliskankardesler.com.tr)

Şirket Adı Şirketin Faaliyet Alanı
Çalışkan Kardeşler Turizm İşletmeleri ve Ticaret A.Ş. Turizm
Vadi Petrol Otomotiv ve Ticaret A.Ş. Petrol ve LPG Satış
Batı Petrol Ürünleri Nakliyat Gıda Turizm ve Ticaret A.Ş. Petrol ve LPG Satış
Uğural İnşaat Turizm Petrol Sanayi ve Ticaret A.Ş. İnşaat
Çalışkan Kardeşler Petrol Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. Petrol ve LPG Satış
Çalışkan Kardeşler İnşaat ve Ticaret A.Ş. İnşaat
Çalışkan Kardeşler Sigorta Aracılık Hizmetleri ve Ltd. Şti. Sigortacılık
Sarıkışla Petrol Ticaret A.Ş. Petrol ve LPG Satış

Aynı zamanda Antalya Belek’te sahip olduğumuz 5 yıldızlı BELLİS DELUXE HOTEL ile siz değerli misafirlerimize konaklama ve toplantı organizasyonları hizmetleri vermektedir.

Takdirlerle dolu geçmişimiz, geleceğimizin rotasına ışık tutmaya devam edecektir.